Přijímací řízení.

kniha pošty, předávání písemností, e-mailová pošta, evidence

Přijímací řízení.

Příspěvekod vlastík » čtv 16. dub 2009 11:15:05

Ahoj, co říkáte na nová pravidla ohledně přijímacího řízení? Jak si poradíte s dodejkami s modrým pruhem, kterými musí být odesláno rozhodnutí o přijetí. Jakým způsobem je budete vypisovat, když tiskárna to nepropíše a musí na té dodejce být i vypsané č.j.???

Dík za radu......
vlastík
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 16. dub 2009 11:03:04

Re: Přijímací řízení.

Příspěvekod refi » čtv 16. dub 2009 13:58:24

naše paní sekretářka má těchto rozhodnutí posílat zhruba 500. počítá s tím, že 50-100 si přijdou vyzvednout osobně. zbytek obálek se bude psát ručně, využijí se na výpomoc i studenti - ti co umí čitelně psát :mosking:
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: Přijímací řízení.

Příspěvekod kožíšek » čtv 16. dub 2009 14:17:26

no já tu mam ještě starý (ikdyž už elektrický) psací stroj a typuju že ten to propíše takže zaměstnám své šikovné ručičky které umí 500/úhozů za minutu a kolegyňku která mi data nadiktuje a pojedeme :-) horší už je že na to budu mít tak hodinu, max dvě abych to ještě ten den dala k odeslání :lol: :o člověku by z toho až hráblo :D
kožíšek
 
Příspěvky: 33
Registrován: pát 06. bře 2009 9:30:14
Bydliště: Chomutov

Re: Přijímací řízení.

Příspěvekod ZekM » sob 23. kvě 2009 20:32:46

Je sobota 23. května, tedy měsíc po příjímačkách, a u nás ve škole stále není hotovo :D
Už nám z toho "hrabe" (včetně ředitele), prošlo nám pod rukama cca 600 jmen, obálky jsme tiskli přes PC (zda se adresy propsaly je nám jedno). :( :( :(
A kolik stálo poštovné! "Už se těším na další přijímačky!" [:-} [:-} [:-}
:? :? :?
Uživatelský avatar
ZekM
 
Příspěvky: 14
Registrován: pát 06. bře 2009 8:26:14

Re: Přijímací řízení.

Příspěvekod refi » úte 26. kvě 2009 8:27:47

u nás je to totéž, na poštovné už padlo přes 20 tisíc kč!!! a to rozhodně není konec :o kdyby nepomáhali i studenti, tak se to nedá zvládnout v běžné pracovní době. a to ještě pomáhá sekretářce i hospodářka, paní ředitelka ještě i rodiče obvolává, takže další výdaje za telefony ... :-!
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: Přijímací řízení.

Příspěvekod kožíšek » úte 26. kvě 2009 10:52:36

u nás taky zástupce obvolával, pro náš obor (jeden z mnoha na škole) padlo doposud okolo 6ti tisíc za poštovné, telefony nepočítam..
Jsem tu na to sama, takže všechna rozhodnutí natisknout, okopírovat kantorům, narazítkovat, vyskládat k podpisu, složit, zapsat do knihy pošty, vypsat papíry na poštu, vypsat obálky (mimochodem taky jste měli tak :evil: obálky kde se všechno psalo 2x až 3x? |:-(| ) a poštou to nekončí - hezky založit, vypsat plachty a jedeme odznova
kožíšek
 
Příspěvky: 33
Registrován: pát 06. bře 2009 9:30:14
Bydliště: Chomutov

Re: Přijímací řízení.

Příspěvekod Staňka » pon 15. úno 2010 11:22:58

Adresy na obálky na doručenku jsem psala na počítači v průběhu registrace přihlášek. Napsala jsem každý den došlé adresy a vše jsem pak zkopírovala, abych měla 2x. Na obálku jsem si pak hned předepsala č.j. Toto jsem měla nachystáno u každé přihlášky. Při rozesílání jsem měla již vše nachystáno a ušetřilo mi to spoustu času. Bylo to rychlejší, než psát adresy ručně. Použila jsem písmo Roman ve velikosti 10. A to jsme posílali poštou cca 400 obálek, osobně přišlo asi 100 rodičů nebo zletilých žáků.
Staňka
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon 15. úno 2010 10:45:22

Re: Přijímací řízení.

Příspěvekod manka » čtv 18. úno 2010 8:30:41

Dobrý den,
loni jsme odesílali cca 500 obálek a psaní adres jsme řešili v programu Bakaláři tiskem samolepících etiket až před odesláním rozhodnutí, abychom zbytečně neplýtvali obálkami s modrým pruhem na ta rozhodnutí, pro něž si rodiče přišli.
manka
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 18. úno 2010 7:54:01

Re: Přijímací řízení.

Příspěvekod bielja » pon 22. úno 2010 10:10:23

Dobrý den,
týká se to i rozhodnutí o přijetí do 1. tříd ZŠ? Asi jsem zaspala, nestíhám všechno sledovat a tak jsem posílala obálky s červeným pruhem :o Velká chyba?
bielja
 
Příspěvky: 88
Registrován: pon 22. úno 2010 10:00:53

Re: Přijímací řízení.

Příspěvekod manka » pon 22. úno 2010 13:08:55

Zapomněla jsem uvést, že jsme střední škola, nevím jaké obálky používá ZŠ. :?
manka
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 18. úno 2010 7:54:01

Přijímací řízení

Příspěvekod TerinaB » čtv 11. bře 2010 11:43:13

Ahoj,
poradí mi prosím někdo, jaké obálky používat pro případ rozhodnutí a neomluvené absence na střední škole?
Přebrala jsem agendu a jsem úplně mimo. Mám tu malé bílé, s modrým prohem a lhůtou 7 dni a pak vetší, šedé s modrým pruhem.
Díky moc.... Terina
TerinaB
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte 16. úno 2010 12:35:18

Re: Přijímací řízení.

Příspěvekod kožíšek » čtv 11. bře 2010 14:58:58

Teri já jsem také na SŠ a na rozhodnutí (např. povolení přestupu) používám buď obyčejnou "okýnkovou" obálku a odešlu ji doporučeně, a nebo pokud chci přesně vědět datum doručení, pak posílám podle toho jak chci dodat - modrý pruh je doporučeně do vlastních rukou , zmocněnci či zákonnému zástupci, červený pruh je doporučeně do vlastních rukou adresáta, o šedivých nevím ale mám tu ještě "obyčejné" dodejkové - ty jsou buď bílé nebo zašedlé - bez jakéhokoli psaní - ty se mohou předat i sousedce pokud ti tam na poště na Tvou žádost nedají nějakou samolepku (třeba právě jen adresátovi).
obálky s lhůtou 7 dní používáš pro přijímací řízení (aspoň letos určitě - tady jsou k tomu i pokyny - http://www.msmt.cz/vzdelavani/k-dorucovani-rozhodnuti-o-prijeti-informace )
no a neomluvené absence tam záleží co vlastně myslíš
1. výzva k omluvení absence (kterou sepisuje třídní) se posílá doporučeně a potřebuješ přesně vědět kdy se doručí, takže já zasílám doporučeně s dodejkou jen do vlastních rukou adresáta
2. ukončení studia na základě neomluvených absencí (to posíláš pokud se ti do 10ti dnů od doručení výše zmíněného neozve a absenci neomluví) už posílám "obyčejně"

snad jsem ti trochu pomohla a snad nejsem úplně mimo :-) vedu jak mě naučili předchozí nadřízení :whistle:
kožíšek
 
Příspěvky: 33
Registrován: pát 06. bře 2009 9:30:14
Bydliště: Chomutov

Re: Přijímací řízení.

Příspěvekod TerinaB » pon 15. bře 2010 9:34:32

A do kdy posíláte dopisy s registračním číslem? :crazy: Díky
TerinaB
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte 16. úno 2010 12:35:18

Re: Přijímací řízení.

Příspěvekod kožíšek » pon 15. bře 2010 20:28:09

Tak nevím zda "dopisy s registračním číslem" myslíš(te) informační dopis, ve kterém se rodiče dozví pod kterým evidečním číslem byla přihláška jeho dítěte zaevidována?? Tyto posíláme do týdne od konce sběru přihlášek - ale vím, že jiné školy je zasílají okamžitě po obdržení přihlášky - v žádné vyhlášce jsem nic nenašla, takže pokud někdo našel a je chytřejší než já, ráda se poučím :crazy:
kožíšek
 
Příspěvky: 33
Registrován: pát 06. bře 2009 9:30:14
Bydliště: Chomutov

Re: Přijímací řízení.

Příspěvekod TerinaB » stř 17. bře 2010 9:12:54

Taky jsem nic nenašla a bylo mi řečeno, že kdykoliv od 15.3.2010 do 22.4.2010....
TerinaB
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte 16. úno 2010 12:35:18

Další

Zpět na Pošta

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron