Daňové přiznání-nulový příjem

DPH, daň z příjmu, daň darovací, daň z nemovitosti a vše z účetnictví, co se jinde nevešlo

Daňové přiznání-nulový příjem

Příspěvekod alakazam » pát 25. kvě 2012 9:11:22

Dobrý den, dnes mi došlo upozornění, že jsem nedodala daňové přiznání za rok 2011. Úplně jsem na to zapomněla, protože živnostenský list jsem založila jen kvůlu příležitostné akci, ze které nakonec žádné příjmy nevyplynuly. Mám tedy nulové příjmy z osvč a jsem studentka. Je už pozdě na podání nějákého čestného prohlášení? Nebo mám vyplnit ten klasický přehled o příjmech a výdajích a vypsat tam samé nuly? Jsem z toho zoufalá, je na odeslání jen několik dní. Děkuji za každou pomoc
alakazam
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 25. kvě 2012 9:09:52

Re: Daňové přiznání-nulový příjem

Příspěvekod kokoska » pát 25. kvě 2012 11:22:06

Dobrý den,
toto fórum je určené zejména pro příspěvkové organizace, jako fyzická osoba máte jiné daňové povinnosti než tzv. vybrané účetní jednotky.
Nicméně určitě je třeba, abyste zavolala na finanční úřad, který Vás obeslal, a dohodla se urychleně na dalším postupu.

Čestné prohlášení by mělo stačit, pokud ale máte ztrátu, je lepší daňové přiznání podat, abyste ji mohla v následujících letech uplatnit jako odčitatelnou položku.
kokoska
 
Příspěvky: 223
Registrován: úte 07. zář 2010 10:47:30


Zpět na DPH, daňová přiznání a jiné nezařaditelné ...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků

cron