změny ve spisové službě

archivní lhůty, kategorie, skartace

změny ve spisové službě

Příspěvekod Hinková » pát 01. dub 2011 7:23:34

Tak jsem včera byla na semináři,,Spisová služba ve školách",no hrůza co jsem se zase dozvěděla za novinky. Od 1.7.2010 byla spis.služba povinna v el.podobě (což jsme tedy zakoupili program) a včera jsem se dozvěděla,že k 31.12.2010 byla tato povinnost zrušena,může to být v listinné podobě i elektonocky. No ale to není vše,ten kdo si tedy pořídil sp.službu elek.-od 1.7.2012 musí splňovat požadavky zákona 499/2004 a národního standardu a ještě co přijde v listinné podobě budeme muset skenovat do spisové služby,no já jsem na mrtvici,jak kdybychom měli málo práce :x Tak jsem se s Vámi podělila o nemilé informace a ted jdu zase pracovat
Hinková

Re: změny ve spisové službě

Příspěvekod Beruška » úte 13. pro 2011 14:52:26

Ahoj, tak tady bloumám a čtu příspěvky a ráda bych se zeptala. . My jsme začali vést podací deník elektronicky od letošního roku, máme spisovku2. Je to celkem jednoduché a vyhovuje mi. Ale teď nevím, jak to bude od toho 1.7.2012 s tím skenováním došlých dokumentů v papírové podobě? To se nás opravdu týká? A mohla bych zjistit podle jakého zákona nebo nařízení to je? Přijde mi to šílený, těch papírů co přijde, to abych tady byla i v noci. Díky za odpově´d. Beruška
Beruška

Zpět na Spisová služba