OBÁLKY PRO ODESLÁNÍ VÝSLEDKU O PŘIJÍMACÍM ŘÍZENÍ

kniha pošty, předávání písemností, e-mailová pošta, evidence

OBÁLKY PRO ODESLÁNÍ VÝSLEDKU O PŘIJÍMACÍM ŘÍZENÍ

Příspěvekod pitrs » úte 13. dub 2010 9:41:01

Zdravim všechny na tomto foru,

zajimalo by me, jake mate zkusenosti s odesilanim obalek o vysledku prijimacek? dostali jsme za ukol obalky objednat. jenze kua jake???

Jaky pruh?
pouceni ano ci ne?
kolik dni na poste?

nikdo neni schopen nam poradit, posta dela mrtveho brouka, management skoly krci rameny, tak se ptame se po okolnich skolach, kazdy posila obalky jine... vi tady, prosim, nekdo, jake obalky by to mely byt?

priklanime se k nazoru, ze s cervenym pruhem a poucenim...

BTW potrebujem jich 400 a prodava se nejmensi mnozstvi 1000 kc. delaji si srandu??? :(

diky za pripadne odpovedi,

najs dej pitrs :-)
Uživatelský avatar
pitrs
 
Příspěvky: 74
Registrován: stř 04. bře 2009 10:09:32

Re: OBÁLKY PRO ODESLÁNÍ VÝSLEDKU O PŘIJÍMACÍM ŘÍZENÍ

Příspěvekod AndreaC » úte 13. dub 2010 11:59:20

Dobrý den, my používáme pro rozhodnutí v přijímacím řízení obálky s modrým pruhem. V SEVTU jsem si objednala přímo k tomu určené obálky, mají tam i předtištěno "Uložit jen 7 dní". A objednat lze libovolný počet. Chtěla jsem se zeptat, jak řešíte psaní adres, vypisujete adresy na obálky ručně nebo tisknete v programu?
AndreaC
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte 16. úno 2010 13:17:10

Re: OBÁLKY PRO ODESLÁNÍ VÝSLEDKU O PŘIJÍMACÍM ŘÍZENÍ

Příspěvekod čarodějka » stř 14. dub 2010 21:24:23

Obálky též nakupujeme u SEVTu (uložit jen 7 dní + modrý pruh) a adresy tiskneme v programu na samolepící archy, které jsou raženy do obdélníku velikosti, které se dají nalepit přesně do okénka pro adresu.
čarodějka
 
Příspěvky: 6
Registrován: stř 10. bře 2010 10:19:09

Re: OBÁLKY PRO ODESLÁNÍ VÝSLEDKU O PŘIJÍMACÍM ŘÍZENÍ

Příspěvekod AndreaC » čtv 15. dub 2010 11:11:41

Dobrý den Čarodějko, můžu se zeptat, z jakého programu tisknete ty adresy? My používáme Bakaláře. Takže na samolepící štítky a nalepit. Dík za radu, já to minule vypisovala růčo a to je teda fuška. Zkusím mrknout do těch Bakalářů. Můžete napsat rozměry těch štítků? Díky Andrea
AndreaC
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte 16. úno 2010 13:17:10

Re: OBÁLKY PRO ODESLÁNÍ VÝSLEDKU O PŘIJÍMACÍM ŘÍZENÍ

Příspěvekod kožíšek » pát 16. dub 2010 7:25:58

Ahoj všem,
vzhledem k tomu, že mám už od loňska razítko "uložit jen sedm dní", jsem objednala obálky s červeným pruhem a vždy při registraci přihlášky jsem rovnou vyplnila i obálku. Nicméně ikdyž máme bakaláře, tak já si přijímačky vedu v excelu, mám vše propojené a krásně se z něj pak dělá hromadná korespondence pro rozhodnutí [:}
kožíšek
 
Příspěvky: 33
Registrován: pát 06. bře 2009 9:30:14
Bydliště: Chomutov

Re: OBÁLKY PRO ODESLÁNÍ VÝSLEDKU O PŘIJÍMACÍM ŘÍZENÍ

Příspěvekod čarodějka » pát 16. dub 2010 8:38:27

Štítky na obálky jsme koupili ve velkoobchodu s kanc.potřebami, jsou to archy kde je 24 štítků rozměru cca 7 x 3,5 cm. Adresy se tisknou z Bakalářů a nad adresu dáváme číslo uchazeče, aby se rychleji zakládaly vrácené dodejky. Zdravím. :drinks:
čarodějka
 
Příspěvky: 6
Registrován: stř 10. bře 2010 10:19:09


Zpět na Pošta

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků