Elektronický podací deník

kniha pošty, předávání písemností, e-mailová pošta, evidence

Re: Elektronický podací deník

Příspěvekod Ivona » pát 12. bře 2010 14:49:07

Jsme ZŠ Zlínský kraj.Datové schránky se nás netýkají.Pořád nevíme jak je to s tím podacím deníkem.Já eviduji podací deník ručně, kde zapisuji odeslanou poštu.Co musíme tedy všechno zapisovat a musí to být elektronicky?
Ivona
 
Příspěvky: 124
Registrován: stř 24. úno 2010 11:19:27

Re: Elektronický podací deník

Příspěvekod lucyarcher » úte 06. dub 2010 14:15:31

Mám dotaz k uživatelům spisové služby od společnosti Gordic. Momentálně řeším problém, jak budu zapisovat přihlášky, jelikož jsou některé v papírovém podacím deníku a je k nim vedem sběrný arch. Teď je ovšem potřebuju dodat do elektronické spisové služby. Jak jste se s tím poprali?
lucyarcher
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 01. bře 2010 14:11:16

Re: Elektronický podací deník

Příspěvekod AndreaC » stř 07. dub 2010 10:28:48

:) Dobrý den, taky využívám SSL od firmy Gordic. Každou přihlášku jsem jednotlivě zapsala do programu, bylo jí přiděleno č.j. Potom jsem k zapsané přihlášce vytvořila spis a byla automaticky přiřazena spisová značka. Ve spisu je pak možné postupně doplňovat sběrný arch (pozvánky, rozhodnutí, atd.). Velká nevýhoda je, že je to stráááššně zdlouhavé :-! . Každý spis musím otevřít, doplnit další záznam do sběrného archu (např. pozvánka ke zkouškám), pozvánku odeslat, v kartotéce vybrat adresu, kterou jsem tam zadala společně s evidencí přihlášky, a přes výpravnu odeslat. Nevím, zda to dělám dobře, konzultovala jsem to i s paní Jindřichovou. Pokud máte někdo nějaké vychytávky ohledně SSL firmy Gordic, sem s nimi, prosím :yahoo: . Jinak přijímací řízení podle správního řádu je děs a hrůza. Všem přeju zvládnutí tohoto období bez úhony. Andrea [:-}
AndreaC
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte 16. úno 2010 13:17:10

Re: Elektronický podací deník

Příspěvekod petraho » čtv 22. dub 2010 14:27:27

mám prosbu na Andreu- také mám spisovku od Gordicu system zapisování jsem už pochopila ale nemohu do číselníku zaspat spisové znaky protože nenám účetnicrví Gosdic nejdou mi stáhnout, protřebovala bych je zaspat ručně ale formát který mám v písemné podobě mi nejde zaspat, prosím neposlala byste mi spisový plán z Gordicu poslat, nebo někdo jiný kdo tuto spisovku má e. mail petra.hornerová@seznam.cz
petraho
 
Příspěvky: 40
Registrován: stř 10. úno 2010 13:59:28

Re: Elektronický podací deník

Příspěvekod AndreaC » pát 23. dub 2010 14:31:24

Dobrý den, já jsem poslala mailem Gordicu náš spisový a skartační řád, oni my ho nahráli do programu a používám náš. Ten od Gordicu mně nevyhovoval, hodně věcí jsem nepotřebovala a naopak dost mně tam toho chybělo. Andrea
AndreaC
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte 16. úno 2010 13:17:10

Re: Elektronický podací deník

Příspěvekod Beruška » pát 21. kvě 2010 10:54:20

Ahoj ráda bych se zeptala, jestli nemáte někdo zkušenost s programem na el. vedení pošty LIONET. A také jestli někdo nepoužíváte program Pošta v rámci Bakaláře??? :)
Beruška
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát 21. kvě 2010 10:50:56

Re: Elektronický podací deník

Příspěvekod Arabka » čtv 27. kvě 2010 14:37:03

Pěkné odpoledne. Dlouho jsem přemýšlela jakou firmu si pro elektr.podací deník vybrat. Úplnou náhodou jsem zjistila, že ho má také VEMA. Mám tam mzdy atd., takže ulehčená práce. [:} [:}
Arabka
 
Příspěvky: 14
Registrován: pon 02. bře 2009 11:15:05

Re: Elektronický podací deník

Příspěvekod lucyarcher » stř 02. čer 2010 12:51:50

Dobrý den uživatelky spisové služby Gordic. Mám prosbu, která se týká sběrného archu spisu. Teprve jsem se do programu pořádně zakousla, jelikož tam byly problémy s úpravou č.j. atd. Když vytvořím spis př. k přijímacímu řízení tak dostanu č.j a zároveň spis.značku, pokud vytvořím další dokument spisu, tak dostanu jiné č.j, atd. Správně by mělo být př. čj. 1542-1,2 atd? Rozumím tomu dobře? Byla nutná nějaká úprava v nastavení. Děkuji za odpověď.
lucyarcher
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 01. bře 2010 14:11:16

Re: Elektronický podací deník

Příspěvekod lucyarcher » pon 07. čer 2010 7:47:35

Dobrý den, měla bych ještě dozat ohledně struktury č.j.. V nastavení č.j. ve spisové služby Gordic, není možná úprava č.j. podle mojí představy. Jakou strukturu č.j. používáte ve vaší škole? Naše struktura : zkratka školy/útvar/č.j./2010. Programátoři z Gordicu s tím mají problém, já v tom nějakou složitost nevidím.
Děkuji za odpověd.
lucyarcher
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 01. bře 2010 14:11:16

Re: Elektronický podací deník

Příspěvekod Eva Svejkovská » pát 07. led 2011 11:08:06

eva.pro píše:Mám dotaz. Nevede tu nějaká škola elektronický deník (podatelnu) v modulu Bakaláři? A nemáte k tomu manuál? :cry:

Chtěla bych Vás poprosit, zda již pracujete s el. deníkem v Bakalářích a zda jste sehnala manuál. Chtěla bych také začít. Děkuji. Eva S.
Eva Svejkovská
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 07. led 2011 10:48:59

Předchozí

Zpět na Pošta

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků