Pořízení automobilu

evidence operativní, podrozvahová, inventarizace, software

Pořízení automobilu

Příspěvekod Červený » úte 25. srp 2009 12:29:48

Dobrý den,

potřeboval bych se tu poradit s někým, kdo má zkušenost s provozem auta na soukromé škole s právní formou obecně prospěšné společnosti. Auto bychom pořídili z mimodotačních fin. prostředku, ale provoz bychom potřebovali hradit z dotace (dotace soukromých škol).

Má někdo s tímto zkušenost a mohhl by mi poradit, zda je to vůbec možné, případně co vše by to obnášelo ??

Děkuji.
Červený
 
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 05. bře 2009 8:21:32
Bydliště: Teplice

Re: Pořízení automobilu

Příspěvekod Červený » úte 08. zář 2009 14:45:24

Vážně tu žádná škola neprovozuje svůj dopravní prostředek ??
Červený
 
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 05. bře 2009 8:21:32
Bydliště: Teplice

Re: Pořízení automobilu

Příspěvekod refi » stř 09. zář 2009 9:04:41

já osobně o žádné takové škole nevím, i když občas na cestě potkám auto s logem nějaké školy ... ale asi nejsou na tomto foru, škoda :(
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3368
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: Pořízení automobilu

Příspěvekod techňa » stř 09. zář 2009 11:36:34

Dobrý den,
nevím jestli Vám můj příspěvek pomůže. Popíši Vám jak, je to v naší škole. Osobních
automobilů máme několik. Byly zakoupeny z prostředků investičního fondu na základě povolení
kraje, jsou normálně odepisovány.
Používáme je pro výuku žáků, kteří mají předmět Řízení motorových vozidel a pro zajištění
provozu školy. Provoz vlastní AŠ hradíme z ONIV a zajištění provozu školy z krajské dotace.
V lońském roce nám byl krajem povolen nákup nákl.automobilu na leasing. Ten hradíme
z krajsé dotace ( navýšený neinv.příspěvek od kraje, odvodem z našeho fondu investičního
majetku). Přeji hezký den
techňa
 
Příspěvky: 17
Registrován: stř 04. bře 2009 12:16:41


Zpět na Majetek, inventarizace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků

cron