pojištění odpovědnosti účetní pracující jako OSVČ

pojištění odpovědnosti účetní pracující jako OSVČ

Příspěvekod pekri » stř 06. zář 2017 12:38:20

Dobrý den,
ráda bych se zeptala účetních, které pracují jako OSVČ, jak řeší pojištění odpovědnosti škody.....začínám a zatím jsem dostala nabídku kolem 5000 na rok s krytím do 500 000, nějak mi to přijde moc peněz za málo muziky, a pak mi ještě bylo doporučeno pojištění u Svazu účetních za 900,-Kč....tak nevím, co je lepší....
můžete mi prosím, někdo něco doporučit??
předem děkuji
K
pekri
 
Příspěvky: 5
Registrován: ned 18. čer 2017 15:07:00

Re: pojištění odpovědnosti účetní pracující jako OSVČ

Příspěvekod skolka » čtv 07. zář 2017 8:20:01

sice nejsem OSVČ, ale účetní v PO-MŠ...také jsem zde zadávala dotaz na nějaké pojištění, ale nikdo mi neodpověděl. u toho svazu účetních co to pojištění zahrnuje-odkaz? pro mě jako zaměstnance PO by to asi nešlo použít-mám přístup do internet.bankovnictví přes čipovou kartu (chtěla bych se také zeptat jakým způsobem jinde dělají úhrady, ta čipovka je na mé rodné číslo) a mám na starosti pokladnu (která je kovová zamčená ve skříni), dále nevím jak by se řešil třeba případ, když udělám chybu v účetnictví (hlavně v souvislosti s penězi z kraje...tam by chtěli peníze vrátit a nevím zda bych to musela dát ze svého nebo by to šlo přes školu).
děkuji M.
skolka
 
Příspěvky: 253
Registrován: pát 27. led 2017 9:58:38

Re: pojištění odpovědnosti účetní pracující jako OSVČ

Příspěvekod nono » čtv 07. zář 2017 11:43:08

Já jsem účetní v ZŠ a mám pojistku u Kooperativy. Musíte se s pracovníkem Kooperativy sejít a on Vám přesně řekne na co Vás pojistí a za kolik.
Já platím ročně částku do 1000,- Kč a jsem spokojená.
cca před 6 lety jsem využila.... něco jsem popletla...
to se může stát při tom dnešním zatížení komukoliv :(
nono
 
Příspěvky: 721
Registrován: ned 15. bře 2009 1:25:10

Re: pojištění odpovědnosti účetní pracující jako OSVČ

Příspěvekod skolka » pát 08. zář 2017 7:38:44

opravdu je nějaká pojistka, má nějaké označení-název? ...mě poradkyně na pojištění nabídla jen "pojistku pro blbost" (když něco rozbiji)
skolka
 
Příspěvky: 253
Registrován: pát 27. led 2017 9:58:38

Re: pojištění odpovědnosti účetní pracující jako OSVČ

Příspěvekod skolka » úte 19. zář 2017 8:10:28

prosím nono o radu, šla jsem do Kooperativy a pán na mě zíral, co chci, jsem přece zaměstnanec a tak po mě může zaměstnavatel chtít jen náhradu do výše 3platů, jako u každého jiného zaměstnance. pojistka je prý pro ty co pracují jako OSVČ.
skolka
 
Příspěvky: 253
Registrován: pát 27. led 2017 9:58:38

Re: pojištění odpovědnosti účetní pracující jako OSVČ

Příspěvekod ave » úte 19. zář 2017 9:14:16

Mám asi podobnou pojistku jako nono, pravda uzavřenou už někdy v roce 2001, takže je to dlouho a platím 500,- ročně.
ave
 
Příspěvky: 58
Registrován: stř 13. kvě 2009 12:23:03
Bydliště: valašsko


Zpět na Hledám, potřebuji

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků