MILÉ RADILKY, PŘEJI VÁM KRÁSNÉ VÁNOCE!!!

nezávazně o čemkoliv pro odpočinek od čísel a papírů

MILÉ RADILKY, PŘEJI VÁM KRÁSNÉ VÁNOCE!!!

Příspěvekod refi » pát 28. pro 2012 11:08:32

už to tak vypadá, že vánoce přece jen přijdou stejně jako každý rok a protože jsme byly celý rok hodné (na tomto fóru rozhodně), určitě na nás ježíšek nezapomene. všem nám moc přeji, ať se pro nás na pár dní zastaví čas a všechen stres a shon z práce zůstane v kancelářích pěkně pod zámkem. radilkovské vánoce tu máme už potřetí a já jsem za to moc ráda. díky vám může tento prostor fungovat a sloužit všem, kteří jej potřebují.

všem vám moc děkuji za společnost po celý rok a těším se na ten příští. zatím stále naplňujeme heslo těchto stránek:"Vytvořme společně prostor, kde se budeme obracet o radu a zároveň poskytněme pomoc těm, kteří o radu žádají" a já věřím, že se na tom nic nezmění. všechny se navzájem potřebujeme, někdo více, někdo méně, ale občas je fajn se jen opřít o něčí názor, i když máme ten svůj stejný. ač se osobně neznáme, jsme si oporou, a v tom spočívá kouzlo těchto stránek, které společně tvoříme.

v novém roce vám přeji hodně zdraví a lásky. s těmito dvěma opěrnými body dokážeme spoustu dalších věcí, abychom se cítily my i naši blízcí spokojení.

RADILKY, DĚKUJI VÁM.


vánoční perníky.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: MILÉ RADILKY, PŘEJI VÁM KRÁSNÉ VÁNOCE!!!

Příspěvekod Dahab » úte 01. led 2013 1:32:41

Milá Refi, líp než Vy bych to nenapsala :thumbs up: . Opravdu výstižné a od srdce. Moc za tyto stránky děkuji. I když já osobně pravidelně na stránky nepřispívám, jsem zde často a jsou mým neocenitelným pomocníkem. A to vše díky Vám, milá Refi, Vašemu skvělému nápadu, který jste dotáhla do zdárného konce a díky všem, kteří zde přispívají, radí, nestydí se zeptat..., každý zde najde co potřebuje ke své práci a někdy i něco na pohlazení duše. Prostě když toto fórum máme, tak nejsme tak osamocení ve svých pracovních nesnázích. Ještě jednou velké díky Refi a všem ostatním za to, že jste!!!! Přeji Vám všem pevné zdraví a nervy, pohodu a taky kousek toho nezbytného štěstí po celý rok 2013. :bye:
Uživatelský avatar
Dahab
 
Příspěvky: 372
Registrován: stř 04. bře 2009 21:29:59


Zpět na Na slovíčko u kafíčka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků