čerpání příspěvku z FKSP v době studijního volna

rozsah použítí, platby, výše příspěvků

čerpání příspěvku z FKSP v době studijního volna

Příspěvekod mased » stř 14. říj 2009 17:33:13

Nevíte někdo, prosím, jestli bychom "narazili", kdyby učitel v době čerpání studijního volna čerpalpříspěvek na FKSP? Naše úvaha je taková, že se bude rekreovat a po večerech si studovat. :D Díky za reakce MS
mased
 
Příspěvky: 24
Registrován: pon 21. zář 2009 8:04:09

Re: čerpání příspěvku z FKSP v době studijního volna

Příspěvekod Dahab » stř 14. říj 2009 18:11:22

Osobně si myslím, že by s tím neměl být problém. Nemám sice žádnou chytrou knížku po ruce, protože jsem doma. Ale je to podobné jak když naši kantoři jeli v pololetní prázdniny lyžovat do Rakouska. Ze školy měli nařízené samostudium, aby nemuseli do práce a ráno v 6 vyjížděli na zájezd. V autobuse prý samostudovali :mosking: , pak lyžovali a jak jeli domů, tak zase samostudovali. Zítra se mrknu do nějaké literatury, kdyby to bylo jinak než si myslím, tak dám vědět. :bye:
Uživatelský avatar
Dahab
 
Příspěvky: 372
Registrován: stř 04. bře 2009 21:29:59

Re: čerpání příspěvku z FKSP v době studijního volna

Příspěvekod eva.pro » čtv 15. říj 2009 8:45:10

Měla jsem tu kontrolu a ta se hlavně zaměřila na to, jestli v době rekreace je vykázána dovolená (nesmí být studijní volno). A pak jsem i na to někde v odborné knize nebo v dotazech i narazila. Proto abychom to nemuseli tak sledovat, tak kantorům se příspěvek z FKSP na dovolenou dává o hlavních prázdninách, kdy mají určitě dovolenou.
eva.pro
 
Příspěvky: 503
Registrován: pon 09. bře 2009 14:17:18

Re: čerpání příspěvku z FKSP v době studijního volna

Příspěvekod refi » čtv 15. říj 2009 10:37:16

souhlasím s evou, ing. libnarová totéž přednáší na svých školeních - studijní volno a rekreace z fksp NEEE ! ;)
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava


Zpět na Rekreace, sport, kultura

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků