Doplatek rekreace

rozsah použítí, platby, výše příspěvků

Doplatek rekreace

Příspěvekod pedro » úte 08. zář 2009 11:47:48

Prosím o radu v případě, kdy se zaměstnankyní byla uzavřena dohoda o ukončení pracovního poměru ke dni 31. 8. 2009. V červenci jsme uhradili fakturu za rekreaci a vzniklý nedoplatek (cena rekreace - příspěvek z FKSP) nám ještě zaměstnankyně neuhradila. Protože je možná jenom komunikace na dálku z důvodu vzdálenosti, a bývalá zaměstnankyně nemůže zaslat peníze přes účet, je možná srážka této částky z výplaty ? Sama s tímto návrhem souhlasí a zaslala by e-mailem potvrzení, že s tímto krokem souhlasí. Byl by tento postup pro případnou kontrolu přijatelný ? nebo máte někdo podobné zkušenosti a poradíte. Děkuji.
pedro
 
Příspěvky: 24
Registrován: stř 01. črc 2009 9:24:30

Re: Doplatek rekreace

Příspěvekod refi » úte 08. zář 2009 12:44:24

pro tyto případy se jistím a neplatím fakturu, dokud zaměstnanec rozdíl neuhradí.

ve vašem případě bych řekla, že kontrola by mohla namítat něco pouze v případě, že by sám bývalý zaměstnanec vznesl nějaký protest, ale protože to budete mít od něj písemně, neměl by být problém, je to jen složitější cesta, ale vede ke stejnému výsledku. nebála bych se toho :thumbs up:
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: Doplatek rekreace

Příspěvekod Dája » úte 08. zář 2009 12:51:18

Opravdu zvláštní situace. Já nevím, jestli by to kontrole stačilo, ale je mi divné, že nemůže dát příkaz k úhradě. Neznám člověka, který by neměl bankovní účet. A pro výplatu za srpen si příjde osobně nebo jí bude zaslána složenkou nebo na účet? A jak píše "refi" - neplatit, dokud rozdíl zaměstnanec neuhradí, což pro Vás platí spíše do budoucna :bye:
Dája
 
Příspěvky: 634
Registrován: čtv 23. dub 2009 11:28:01

Re: Doplatek rekreace

Příspěvekod refi » úte 08. zář 2009 13:32:48

Dája píše:Opravdu zvláštní situace. Já nevím, jestli by to kontrole stačilo, ale je mi divné, že nemůže dát příkaz k úhradě. Neznám člověka, který by neměl bankovní účet. A pro výplatu za srpen si příjde osobně nebo jí bude zaslána složenkou nebo na účet? A jak píše "refi" - neplatit, dokud rozdíl zaměstnanec neuhradí, což pro Vás platí spíše do budoucna :bye:


občas se stávají různé věci, jedna zaměstnankyně ze dne na den musela odletět do kolumbie hledat dceru, jediné spojení s ní bylo přes telefon, mail taky přes telefon, do banky se nedostala ... holt život :o :)
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava


Zpět na Rekreace, sport, kultura

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků