Sraz důchodců

rozsah použítí, platby, výše příspěvků

Sraz důchodců

Příspěvekod Jana F. » úte 02. čer 2009 8:34:38

Mám dotaz ohledně srazu bývalých zaměstanců školy. Pořádali jsme ho v budově školy - nadělalo se a koupilo nějaké občerstvení, ale nebyla u toho hudba ani jiné kulturní vyžití. Bohužel faktury mi také nevystavili, jak jsem požadovala.Mohu toto zaúčtovat jako akci FKSP? Popř. využiji rezervního fondu.
Pokud využiji rezervního fondu musim penize z Bú prevadět do pokladny,kdyz jsem faktury zaplatila hotově? Díky za rady :) .
Jana F.
 
Příspěvky: 55
Registrován: stř 27. kvě 2009 13:36:49

Re: Sraz důchodců

Příspěvekod agama » úte 02. čer 2009 9:29:37

Já bych to řešila takto:
Vytvořila bych takovou ofociální pozvánku - "dne toho a toho proběhne v budově školy setkání s důchodci - našimi bývalými zaměstnanci, bude malé pohoštění, které připraví např. naše mladší kolegyně :-)) " , přidala jmenný seznam účastníků - i s podpisy a přicvakla to vše k fakturám za ty potraviny a vyplatila z FKSP (pokud vedete pokladnu FKSP nebo z provozní pokladny a převedla z účtu FKSP na provozní).
Uživatelský avatar
agama
 
Příspěvky: 516
Registrován: stř 04. bře 2009 15:45:44
Bydliště: Valašsko

Re: Sraz důchodců

Příspěvekod quendery » úte 02. čer 2009 14:25:29

Zdravím, souhlasím s agamou - z rezervního fondu bych to určitě neplatila - to nevím, jestli by prošlo - nevím, co jste za školu, ale seznam s podpisy a pozvánka, by měly stačit. [:} [:} [:}
quendery
 
Příspěvky: 104
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:01:04

Re: Sraz důchodců

Příspěvekod Jana F. » úte 02. čer 2009 14:46:10

Díky :) . Pozvánku i prezenčku mám :thumbs up: .
Jana F.
 
Příspěvky: 55
Registrován: stř 27. kvě 2009 13:36:49

Re: Sraz důchodců

Příspěvekod nono » čtv 04. čer 2009 23:53:44

Já ještě na tu prezenčku napíšu program : přivítání ředitelkou školy
zhodnocení .....(vymyslím nějakou akci, nebo školní rok, sběr tříděného odpadu, ..atd)
kulturní vložka - např. zahraje pan učitel na klavír.......
prohlídka vystavených prací žáků, pedagogů....
diskuze..................
občerstvení
závěr
papír toho snese.............. a ve skutečnosti jsme se sešli, popovídali si, napapali a šli jsme domů
kontrola je spokojená a my taky
jinak to nejde dělat, když si chcete jako kolektiv posedět a popovídat třeba na vánoce, na konec kal.roku a teď aktuálně - na konec školního roku.
Potraviny a pití nakoupím - proplatím z pokladny a převedu na to do pokladny peníze z účtu FKSP. Každý ještě donese něco z domova - je to supr.
nono
 
Příspěvky: 721
Registrován: ned 15. bře 2009 1:25:10


Zpět na Rekreace, sport, kultura

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků