vstupenky a manipulační poplatek

rozsah použítí, platby, výše příspěvků

vstupenky a manipulační poplatek

Příspěvekod refi » stř 29. dub 2009 10:46:07

na základě objednávky naší školy jsem včera jela vyzvednout dvě vstupenky na hudební festival pro naše dva zaměstnance. u nás můžeme čerpat příspěvek z fksp na cokoliv - rekreaci, kulturu, sport. v info centru, kde se lístky prodávají, mi vystavili fakturu, já zaplatila hotově a nevěřícně koukám, že platím o 30 kč více. na faktuře je totiž mimo cenu vstupenek manipulační poplatek ve výši 30 kč. a teď nevím, jestli to přičíst k ceně lístků nebo zaplatit z provozu. na můj dotaz, co je to za poplatek, mi bylo řečeno, že je to manipulační poplatek ZA VYSTAVENÍ FAKTURY!!!! je to neuvěřitelné, ale je to tak. udělali to tak chytře, že tam nenapsali, že je to za vystavení faktury, ale jen a pouze manipulační poplatek. takže mi teď prosím poraďte, jak to zaúčtovat. jestli jako čerpání fondu fksp nebo jako poplatek hrazený z provozních peněz? :( :(
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3365
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: vstupenky a manipulační poplatek

Příspěvekod agama » stř 29. dub 2009 11:12:38

:D To mi připomělo, jak jsem si včera koupila máslo za výbornou cenu, ale radost mi vydržela jen do té doby, než jsem doma zjistila že je pouze 200-gramové :lol: zkrátka člověk musí být v dnešní době stále ve střehu!
Já bych určitě tento "manipulační poplatek" přičetla k ceně vstupenky, ušetří vám to práci, převody mezi účty apod.
Stejně vás obdivuju, že tolerujete takovou "demokracii" v čerpání FKSP. Představte si, že byste měli stovku zaměstnanců a každý měl jiný požadavek (100 lidí = 100 chutí), to byste se zbláznili!
Uživatelský avatar
agama
 
Příspěvky: 516
Registrován: stř 04. bře 2009 15:45:44
Bydliště: Valašsko


Zpět na Rekreace, sport, kultura

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků