Návrat z RD - nevyčerpaná dovolená před nástupen na RD

dočasná pracovní neschopnost, dovolená, svátky, neplacená volna, odměny

Návrat z RD - nevyčerpaná dovolená před nástupen na RD

Příspěvekod susenka6688 » pon 16. led 2012 9:16:04

Dobrý den,
nevím si rady, jak spočítat, o kolik se krátí dovolená, která nebyla nastoupena po skončení MD a před nástupem na RD. Paní učitelka se bude bude vracet v dubnu z RD (dítěti budou 3 roky) a jak jsem zjistila a i se dotázala paní učitelky, po skončení MD hned šla na RD, nikdo jí na možnost čerpání celé dovolené 40 dní neupozornil a ona si nepožádala o dovolenou. Nyní jí 30. 4. 2012 končí tříletá RD a vrátí se do práce. Sice tu za ní máme učitele na zástup, ale nejprve by si měla vybrat dovolenou, která jí vznikla po skončení MD. Ale tato dovolená se jí asi pokrátí, když nenastoupila na ní hned, ale nevím, jak. Poradíte mi prosím s výpočtem. Děkuji. ;)
susenka6688
 
Příspěvky: 47
Registrován: úte 08. lis 2011 15:56:35

Re: Návrat z RD - nevyčerpaná dovolená před nástupen na RD

Příspěvekod NadaVlckova » stř 18. led 2012 13:04:03

Myslím, že tohle se nezměnilo. Za prvních 100 neodprac. dní se krátí 1/12 a za každých dalších 21 neodprac. dní další 1/12. Pokud je učitelka celý rok na RD nenaběhne mi ve Vemě žádná dovolená. Jen od letoška je problém, protože dřív se nevyčerpaná dovolená po MD mohla automaticky proplácet na konci roku, ale to už teď nejde. Ale čekám až vyjde mzdová účetní v Anagu,jestli tam bude nějaký přesný postup.
NadaVlckova
 
Příspěvky: 17
Registrován: pon 25. říj 2010 19:29:50


Zpět na Náhrady, odměny

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků