Průměr pracovně právní

dočasná pracovní neschopnost, dovolená, svátky, neplacená volna, odměny

Průměr pracovně právní

Příspěvekod baaruunka1 » pát 21. říj 2011 10:03:41

Dobrý den,
mám problém se stanovením průměru na náhrady. Jde o to, že nyní zadávám mzdy do dvou programů současně, budu přecházet na nový program a tak si dělám kontroly. Nyní po čtvrtletí jsem provedla přepočet průměrů pro náhrady a liším se u jedné pracovnice u obou programů.
Problém je v tom, že se jedná o pracovnici, která se vrátila po RD, nastoupila v půlce srpna, a hned po oba měsíce (srpen i září), měla v každém měsíci ošetřování, 2x lékaře, a den dovolené. Paní pracuje také na zkrácený úvazek jen 3 dny v týdnu, takže neodpracovala moc dní , celkem za tu dobu (srpen a září)15 dní. Při nástupu (návratu z RD) jsem jí zadala pravděpodobný průměr na náhrady.
A teď: starý program mi průměr na náhrady nespočítal vůbec, dal tam 0,00 a nový program mi dal stejný průměr, který jsem jí nastavila v srpnu. Nyní jsem na pochybách. Paní neodpracovala za část srpna a celé září ani 21 dní, tak by to mělo být dobře v novém programu? Nějak nevím, a paní dnes donesla ukončení dalšího OČR za září a musím to poslat na sociálku, aby to bylo dobře. Prosíííííím moc o radu. Spěchá. Děkuji.
baaruunka1
 
Příspěvky: 32
Registrován: stř 30. bře 2011 10:58:53

Re: Průměr pracovně právní

Příspěvekod sonajda » pát 21. říj 2011 11:04:40

baaruunko, proč řešíte náhradu mzdy při odevzdání OČR?? :oops: tam se uvádí plat/mzda za práci, né náhrada :o
jinak Vám rozumím, že to chcete mít v pořádku, ale netuším, jak jste nastavovala průměry a jak s nimi program naloží ....
sonajda
 
Příspěvky: 451
Registrován: stř 20. říj 2010 14:57:20

Re: Průměr pracovně právní

Příspěvekod Markethka » pát 21. říj 2011 12:18:49

Baaruunko, asi pracujete v AVENSIU a zároveň v programu MZDY 2000. Měla jsem stejný problém teď od 1.10. Použijte průměr, který Vám se Vám ukázal v novém programu, ten je správný. Ve starém se ukáže 0, paní nemá odpracovaných 21 dnů. :bye:
Markethka
 
Příspěvky: 147
Registrován: ned 03. črc 2011 17:19:10


Zpět na Náhrady, odměny

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků