Doplnění úvazku

základní plat, nárokové a nenárokové složky, doba platnosti, změny, zápočty praxí

Doplnění úvazku

Příspěvekod Neználek » úte 15. čer 2010 10:14:17

Dobrý den,
je možné pravidelně využívat ve mzdách učitelům tzv. "doplnění úvazku"? Co jsem si zjistila, moc často se to nepoužívá. Potřebujeme nějak vyřešit (asi na půl roku) tuto situaci: nastoupí nám od září p. učitelka s malým dítětem, zatím nemůže pracovat na plný úvazek a její hlavní aprobaci potřebujeme, nikdo jiný takovou nemá. Měla by úvazek 0,75 a zbytek hodin (tělocvik) bychom chtěli vyřešit formou doplnění úvazku. Je možné, aby každý měsíc měl pedagog cca 5 hod jako doplnění úvazku? V programu se mi k 5 hodinám připočítá i příprava, tj. celkem 9,1 hod x sazba na hodinu (měsíční tarif podělený počtem hodin v konkrétním měsíci). Lze takto pedagogovi každý měsíc doplňovat úvazek, nebo budu mít problémy, až by mi přišla nějaká kontrola. Nebo je nějaké lepší řešení? Děkuji za odpověď. :?
Neználek
 
Příspěvky: 116
Registrován: pát 03. dub 2009 8:49:13

Re: Doplnění úvazku

Příspěvekod refi » úte 15. čer 2010 10:43:47

děláme to tak a problém při kontrole s tím nebyl. nicméně to doplnění do úvazku je vždy podmíněno (u nás) zástupem třeba za někoho nemocného atd. a počet hodin je měsíčně pohyblivý. pokud jsou to stálé hodiny v rozvrhu, tak nevím, jestli by kontrole nevadilo, že jí to nedáte rovnou do úvazku, tedy zvednutím ze 75% na více.
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3368
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: Doplnění úvazku

Příspěvekod Neználek » stř 16. čer 2010 6:57:54

Asi jsem se špatně vyjádřila. Myslela jsem, zda je možné tento kód "doplnění úvazku" použít u učitele, který má plný úvazek a bude nějaký čas učit hodiny navíc. Děkuji.
Neználek
 
Příspěvky: 116
Registrován: pát 03. dub 2009 8:49:13

Re: Doplnění úvazku

Příspěvekod ritulka » stř 16. čer 2010 9:32:47

To už potom není doplnění úvazku ale nadúvazek a ten se platí jinak.
ritulka
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř 09. čer 2010 10:29:46


Zpět na Platové výměry, zápočty praxe

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 26 návštevníků