Zápočet MD pro praxi a jiná praxe.

základní plat, nárokové a nenárokové složky, doba platnosti, změny, zápočty praxí

Zápočet MD pro praxi a jiná praxe.

Příspěvekod mzdovkas » stř 09. zář 2020 11:33:17

Potřebuji si ověřit: zápočet praxe MD, vim, že je max 6 let, ale počítá se mateřská a další mateřská tj do 3 let věku dítěte. Do 4 let je rodičovská, je správně , že se od 3do 4 už nepočítá? Jde mi konkrétně o rok 1996. Při 1. dítěti v tomto případě započtu max 3 roky? Je to správně? Já myslím, že ano. Omlouvám se příspěvky jsem tu četla. Ale někdy je to náročné.
Ještě je tu někdo, kdo započítával praxi asis. pedagoga ( v kanceláři - úředník na UP)? Vím o 2/3 zápočtu, taky 0 je to na zaměstnavateli? Jak to má u vás.
mzdovkas
 
Příspěvky: 15
Registrován: stř 30. kvě 2018 11:23:34

Re: Zápočet MD pro praxi a jiná praxe.

Příspěvekod witty » stř 09. zář 2020 14:04:38

Péče o dítě se započítá do 3 let dítěte. Já to beru ode dne nástupu na MD, takže třeba 3R/45D. Snad je to dobře.

Zápočet jiné praxe je na zaměstnavateli s ohledem na využitelnost. Pokud je to úplně mimo obor, tak započítáváme 50%.
witty
 
Příspěvky: 1230
Registrován: pon 02. bře 2009 10:21:43
Bydliště: JČ kraj

Re: Zápočet MD pro praxi a jiná praxe.

Příspěvekod mzdovkas » čtv 10. zář 2020 10:29:28

Děkuji tu MD mám stejně. U těch asistentů ped. je to opravdu síla, ve školtví se jich vyrojilo nějak moc, už to tu bylo zmíněno, mají sice maturitu, úplně mimo obor, pracovali jako dělnice, prodavačky, ted jsou z nich pedag, po kurzu 120 hodin, 8 týdnů dovolené a když započítáte praxi, byt i 50%tak..... :?
mzdovkas
 
Příspěvky: 15
Registrován: stř 30. kvě 2018 11:23:34


Zpět na Platové výměry, zápočty praxe

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků