ISP za 1. pololetí

základní plat, nárokové a nenárokové složky, doba platnosti, změny, zápočty praxí

ISP za 1. pololetí

Příspěvekod pmaja » pon 13. črc 2020 9:20:24

Dobrý den,

moc prosím o radu. Dělám toto poprvé, jsem nová. Postupovala jsem podle pokynů mé předchůdkyně, ale na konci mi skočila tabulka - v tabulce TOZPR se nenašla hodnota 1. Dívám se na vzniklou sestavu a do desek s minulými a oproti té minulé, tak na té mé chybí asi to nejdůležitější, a to údaj o počtu zaměstnanců a suma (úplně chybí ten oddíl Statistika), mám tam jen jména.

Čím to může být, co s tím? Prosím, poraďte. Jsem v červnu, ve stavu C, Výplaty za červen jsou zpracované a vyplacené.
pmaja
 
Příspěvky: 111
Registrován: úte 16. led 2018 13:16:49
Bydliště: Pardubický kraj

Re: ISP za 1. pololetí

Příspěvekod pmaja » pon 13. črc 2020 10:19:17

Tak už jsem na to přišla - bylo to tím, že jsem se vyplnila ve Vemě jako zpracovatel 2 a moji předchůdkyni jako 1 jsem smazala. Teď už se mně sestava vygeneruje i s počtem zaměstnanců a se sumou, ale hlásí mně to toto - Rozpočet plus mimorozpočtové zdroje neodpovídají proplacené částce. Vykazuje se i v pololetí rozpočet za celý rok.
Chyba to není, jen upozornění, ale ráda bych věděla, co znamená. Poradíte mi?
Děkuji.
pmaja
 
Příspěvky: 111
Registrován: úte 16. led 2018 13:16:49
Bydliště: Pardubický kraj

Re: ISP za 1. pololetí

Příspěvekod pmaja » pon 13. črc 2020 10:58:16

Tak jsem našla, že ve Vemě ve zpracovávaných subjektech je vyplněna nějaká částka v kolonce Objem prostředků na platy zaměstnanců, ale nevím, kde se ta částka vzala. Že by se odněkud sama stahovala? Z nějakého rozpočtu? Nebo ji mám přepsat já sama? Sehnat někde jaké máme peníze v rozpočtu a částku přepsat? Jde mi o to, že jak jsem tady nová, tak nevím, jestli mně vše správně funguje.
Dívala jsem se do starých roků ve Vemě do TZSUB a je vidět, že částky jsou jiné. Tato částka, která je tam nyní, tam byla i v roce 2019, takže zřejmě není aktualizovaná.
Volala jsem kolegyni, po které jsem nastoupila, ale vypadá to, že vůbec neví o jakých částkách mluvím.
Prosím, poradíte mi?
pmaja
 
Příspěvky: 111
Registrován: úte 16. led 2018 13:16:49
Bydliště: Pardubický kraj

Re: ISP za 1. pololetí

Příspěvekod witty » pon 13. črc 2020 11:37:55

Jo jo, v TZSUB si to přepíšete sama podle aktuálního rozpočtu. A když tam necháte 5 let stejnou částku, tak se taky nic nestane (vlastní zkušenost) :mosking:
witty
 
Příspěvky: 1230
Registrován: pon 02. bře 2009 10:21:43
Bydliště: JČ kraj

Re: ISP za 1. pololetí

Příspěvekod pmaja » pon 13. črc 2020 12:30:20

Aha, aha. Moc děkuji. To mám radost, že jsem se zase dozvěděla něco nového. To je super. Ještě jednou díky.
pmaja
 
Příspěvky: 111
Registrován: úte 16. led 2018 13:16:49
Bydliště: Pardubický kraj


Zpět na Platové výměry, zápočty praxe

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků