Odměna při konání závěrečné zkoušky

základní plat, nárokové a nenárokové složky, doba platnosti, změny, zápočty praxí

Odměna při konání závěrečné zkoušky

Příspěvekod pmaja » stř 03. čer 2020 14:23:42

Dobrý den, moc prosím o radu. Jsem začátečník - jako účetní ve škole jsem od března a letos navíc budeme mít poprvé závěrečnou učňovskou zkoušku - před 3-mi lety jsme otevřeli učební obor. Jak se řeší odměna předsedovi maturitní komise a jakým kódem do Vemy, to vím, ale jak se řeší odměna pro někomu v případě závěrečné zkoušky a jakým kódem?
Předpokládám, že podobně jako u předsedy dostanu nějakou jmenovací listinu a výkaz s počtem hodin. Jakým kódem zadán do Vemy?
Děkuji.
pmaja
 
Příspěvky: 111
Registrován: úte 16. led 2018 13:16:49
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Odměna při konání závěrečné zkoušky

Příspěvekod witty » stř 03. čer 2020 21:08:28

Jestli je to předseda komise pro závěrečné zkoušky (má prakticky stejnou jmenovačku jako předseda u maturit), tak zadání je úplně stejné, má i stejnou smlouvu (jen jsem vyměnila obrat "mat.komise" za "komise pro ZZ").
Pak bývá u ZZ nějaký odborník z praxe, není jmenovaný krajem, ten se platí (pokud ho tam máte a chce nějaké peníze) na dohodu o provedení práce. Je možné, že je vaše škola domluvená s nějakou spřátelenou firmou, že vyšle svého člověka k ZZ jako odborníka a po vás už žádnou odměnu nechce, protože je placen v rámci svého prac. poměru u té firmy.
witty
 
Příspěvky: 1230
Registrován: pon 02. bře 2009 10:21:43
Bydliště: JČ kraj

Re: Odměna při konání závěrečné zkoušky

Příspěvekod pmaja » čtv 04. čer 2020 8:55:32

Moc Vám děkuji. O odborníkovi z praxe zatím nevím, ale předpokládám, že by to mohl být člověk z firmy, která naše učiliště aktivně podporuje a do které chodí učni na praxi.
pmaja
 
Příspěvky: 111
Registrován: úte 16. led 2018 13:16:49
Bydliště: Pardubický kraj


Zpět na Platové výměry, zápočty praxe

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků