Zápočet mateřské dovolené - OSVČ

základní plat, nárokové a nenárokové složky, doba platnosti, změny, zápočty praxí

Zápočet mateřské dovolené - OSVČ

Příspěvekod Neználek » pon 10. říj 2011 9:31:20

Dobrý den,
nastupuje k nám angličtinářka, pracovala na ŽL, má založenou i soukromou jazykovou školu. V minulosti pracovala na DPČ a na smlouvu o dílo, pak byla 6 let doma se 2 dětmi ale prý neměla mateřskou, protože si neplatila nem. pojištění.
Od ledna 2011 vede malou soukromou jazykovou školu, která jí patří. Teď vůbec nevím, jak započítat její praxi.
Posílala jsem dotaz na MŠMT ohledně vzdělání a zápočtu praxe. K zápočtu praxe mi paní sdělila, že pokud pracovala jako lektorka, lze započítat pouze 2/3. Ale jak je to s mateřskou dovolenou se 2 dětmi, lze jí započítat 6 let? (to jsem se zapomněla zeptat).
Nějak si nevím rady, p. ředitel jí chce vše započítat plně, protože učitelé jazyků a ještě se státnicí jsou nedostatkové zboží. Poradíte mi prosím? Moc děkuji. ;)
Neználek
 
Příspěvky: 116
Registrován: pát 03. dub 2009 8:49:13

Re: Zápočet mateřské dovolené - OSVČ

Příspěvekod sonajda » pon 10. říj 2011 10:26:25

ano... 6let za mateřskou (na dvě děti - předpokládám, že děti jsou narozené už v období, kdy byla MD 3roky...) započítat plně!! :thumbs up: ostatní praxe je na posouzení p.ředitele
sonajda
 
Příspěvky: 451
Registrován: stř 20. říj 2010 14:57:20


Zpět na Platové výměry, zápočty praxe

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků