platová třída pro ekonoma školy

základní plat, nárokové a nenárokové složky, doba platnosti, změny, zápočty praxí

Re: platová třída pro ekonoma školy

Příspěvekod refi » pát 30. říj 2015 17:35:07

a jaký je důvod, že 10. třídu nedostanete? máte na ni právo.
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3368
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: platová třída pro ekonoma školy

Příspěvekod jolanamb3 » pát 30. říj 2015 17:49:53

prý nemám, já si taky myslím, že mám, když si přečtu v katalogu prací co v té desítce je, ale prý nemám nárok, patřím do devítky a tím, že mám jen to, tak mám vlastně i méně měsíčně než paní z jídelny, která má sice nižší třídu než já, má osmičku, ale má příplatek za vedení tak má víc než já.je mi to i líto, protože práce mě baví, líbí se mi, je mi i děkováno, jak jsem šikovná, ale peníze mám takový jaký mám a to mě trápí, chtěla jsem vědět zda je to na všech školách stejné, že bych třeba šla do jiné školy, ale abych neměla totéž.
jolanamb3
 
Příspěvky: 11
Registrován: pát 30. říj 2015 11:05:43

Re: platová třída pro ekonoma školy

Příspěvekod refi » pát 30. říj 2015 18:06:27

jolano, není to ve všech školách tak, jak píšete. netuším, proč se vedení u vás zdráhá dát vám 10. třídu, ale možná by bylo lepší trochu více na ně zatlačit, než opouštět zaměstnání, které vás baví. jako konzultant vemy jsem v kontaktu s účetními a u některých vím, že tu desítku mají a pokud ne, tak je jim dorovnáváno slušným osobním příplatkem. předpokládám, že škola při tolika žácích a strávnících musí mít docela pěkné peníze na platy, tak nevidím důvod. na desítku nárok máte, viz můj předchozí příspěvek. já jsem na této pozici kdysi ve škole také pracovala a desítku jsem měla a nikdo nezpochybňoval metodický pokyn MŠMT, tak to nevzdávejte a zkuste zabojovat! držím palce :thumbs up:

a bylo by fajn, kdyby se tu ještě někdo vyjádřil, ať jolanu podpoří, případně napíše svou zkušenost.
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3368
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: platová třída pro ekonoma školy

Příspěvekod Miruna » pát 30. říj 2015 19:59:24

Ahoj Jolano.
Také mám desítku při této náplni práce. A představte si, že kolegyně, která tuto práci dělala přede mnou (odešla do důchodu, nastoupila jsem po ní) měla dokonce jedenáctku. Když jsem se ptala, jak je možné, že měla jedenáctku, bylo mi řečeno, že se k ní dopracovala svou dlouholetou praxí, přitom byla pouze středoškolačka, žádná VOŠ nebo VŠ. Zkusila bych za tu desítku zabojovat, nárok na ni určitě máte.
Miruna
 
Příspěvky: 49
Registrován: čtv 28. lis 2013 14:27:48

Re: platová třída pro ekonoma školy

Příspěvekod jolanamb3 » pon 02. lis 2015 11:58:46

děkuji za odpovědi
jolanamb3
 
Příspěvky: 11
Registrován: pát 30. říj 2015 11:05:43

Předchozí

Zpět na Platové výměry, zápočty praxe

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků