úvazek do smlouvy

doba určitá, neurčitá, zkušební doba, kratší pracovní doba, nepravidelná pracovní doba

úvazek do smlouvy

Příspěvekod simka » pon 26. srp 2019 11:38:45

Ahojky děvčata,
prosím o radu. Mám tu učitelku 1 týden pracuje po - pá 8 hodin, 2. týden jako učitelka odborného výcviku po - pá 8 hodin. Mám to na dvě smlouvy, jak píšete úvazek týdenní nebo jak byste to napsali do textu? Př. od 1. 9. 2019 se stanovuje úvazek na....... prosím o doplnění. Napadlo mě 20 hodin týdně to je poloviční, ale vlastně to vykonává 1 x 14 dní dvě činností. Střídá se lichý a sudý týden. Jsou to poloviční úvazky, jak se to vyhnout šikovně do smlouvy.
Zajímavost mám také u jednoho dalšího zaměstnance př. lichý týden celé 8, v sudý pondělí - 7 hodin a pak vykonává ty čtyři dny v sudém týdnu jinou činnost. Také problém.
Díky Simča
simka
 
Příspěvky: 85
Registrován: sob 23. čer 2018 20:33:01

Re: úvazek do smlouvy

Příspěvekod witty » pon 26. srp 2019 11:48:39

Já bych napsala:
úvazek 20 hodin týdně, tj. 50 % stanovené týdenní pracovní doby. Zaměstnanec pracuje pouze lichý týden 8 hod. denně. (a na druhou smlouvu totéž, ale pracuje v sudý týden).
A nebo napsat jen že zaměstnanec pracuje dle aktuálního rozvrhu a ten jí nechat podepsat.
witty
 
Příspěvky: 1230
Registrován: pon 02. bře 2009 10:21:43
Bydliště: JČ kraj

Re: úvazek do smlouvy

Příspěvekod simka » pon 26. srp 2019 13:54:25

Ahojky a co u té zaměstnankyně, která pracuje jako mistr Po - pá 8 hodin sudý týden a v lichý po - 7 hodin a jako učitelka odborných předmětů 32,38 hodin út - pá. Asi to raději rozepíši na lichý a sudý dny.
Bude to jednodušší.
Díky Simča
simka
 
Příspěvky: 85
Registrován: sob 23. čer 2018 20:33:01


Zpět na Pracovní smlouvy, dohody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků