Nástup do pracovního poměru v době rodičovské dovolené

doba určitá, neurčitá, zkušební doba, kratší pracovní doba, nepravidelná pracovní doba

Re: Nástup do pracovního poměru v době rodičovské dovolené

Příspěvekod refi » úte 18. srp 2009 14:52:02

právě si pročítám Poradce Veřejné správy č. 7-8/2009, str. 51: Zaměstnavatel může v rámci pracovní smlouvy měnit pracovní náplň zaměstnance, aniž by k tomu potřeboval jeho souhlas. :)
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3365
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: Nástup do pracovního poměru v době rodičovské dovol

Příspěvekod Eva » úte 18. srp 2009 16:16:45

novotna píše:No to jste mne tedy zaskočila. Hned jsem zavolala na St.soc.podporu, kde rodičovský příspěvek vyplácejí. Paní mi sdělila, že maminka může pracovat neomezeně (tj. odprac hodiny, výdělek, druh práce - to nezkoumají) jen je tam podmínka, že nesmí dávat děťátko do školky nebo jeslí více než na 5 dní v měsíci. Pokud jí tedy hlídá maminka, a ona pracuje 8 hodin denně celý měsíc a vydělá si .... Kč nepřijde o rodič.příspěvek a má tedy dva příjmy.

Je to opravdu na 5 dní v měsíci? Já myslela, že může chodit do práce - neomezeně, ale dítě, že může taky každý den, ale jen na 4 hodiny.....
Eva
 
Příspěvky: 93
Registrován: úte 03. bře 2009 10:54:49

Re: Nástup do pracovního poměru v době rodičovské dovolené

Příspěvekod nono » stř 19. srp 2009 9:02:52

refi píše:právě si pročítám Poradce Veřejné správy č. 7-8/2009, str. 51: Zaměstnavatel může v rámci pracovní smlouvy měnit pracovní náplň zaměstnance, aniž by k tomu potřeboval jeho souhlas. :)

refi D Í K Y :) :) :)
nono
 
Příspěvky: 721
Registrován: ned 15. bře 2009 1:25:10

Předchozí

Zpět na Pracovní smlouvy, dohody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků