Zkrácený úvazek

doba určitá, neurčitá, zkušební doba, kratší pracovní doba, nepravidelná pracovní doba

Zkrácený úvazek

Příspěvekod Milenazakladka » pon 21. kvě 2012 11:05:53

Dobrý den,
může mít vychovatelka přímou činnost 7,5 hodiny, nebo to musí být na celé hodiny? Ředitel mi napsal úvazky jaké budou od září 2012 abych spočítala peníze jak to vyjde do konce roku. Nikdy jsem školství nedělala, tak se v tom nějak plácám. Pomůže mi někdo? Děkuji. :bye:
Milenazakladka
 
Příspěvky: 16
Registrován: pon 21. kvě 2012 9:18:02

Re: Zkrácený úvazek

Příspěvekod nono » pon 21. kvě 2012 13:13:36

Mileno, doufám, že jste základní škola. Tam jsou opravdu hodiny přímé pedagogické činnosti a pak hodiny další práce související s přímou pedagogickou činností.
Učitel ZŠ má přímou pedagogickou činnost 22 hodin za týden a nepřímou 18 hod.za týden. Celkem tedy odpracuje při plném úvazku 40 hodin za týden (8 hod.denně).
Vychovatelka školní družiny a školního klubu má přímou ped.činnost 28 až 30 hod. týdně a nepřímou ped.činnost 10 až 12 hod.týdně. Při plném úvazku pak odpracuje celkem za týden 40 hodin (8 hod.denně).
U nás máme u vychovatelek :
28 hodin přímé pedagogické činnosti a 12 hodin nepřímé ped.činnosti. Tj. za týden 40 hodin.
Při plném úvazku tj. 1,00.
Pokud u Vás nebude mít vychovatelka plný úvazek - poměrem se to pokrátí.
Nevím co znamená 7,5 hod. jak uvádíte. Pokud by to bylo přímá + nepřímá ped.činnost za 1 den
znamenalo by to, že jde o úvazek 0,9375 a né o plný úvazek 1,00.
Pozor ale - zjistěte si, jestli pracuje každý den stejně. U nás máme vychovatelku a ta má úvazek ve 4 dnech stejný , ale jeden den jiný. To pak musíte zadat do programu (my máme Vemu) tzv. rozvrh podle skutečné prac.doby.
Nevím jestli jsem vysvětlila srozumitelně...... kdyžtak počkejte ne ostatní radilky.
:bye:
nono
 
Příspěvky: 721
Registrován: ned 15. bře 2009 1:25:10


Zpět na Pracovní smlouvy, dohody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků