vrácená výplata mzdy

doba určitá, neurčitá, zkušební doba, kratší pracovní doba, nepravidelná pracovní doba

vrácená výplata mzdy

Příspěvekod nono » pon 30. led 2012 23:39:37

Mám jeden špíček - pracovnice ukončila prac.poměr.....zpětně mi dodala neschopenku. Já jí aktivně vyplatila výplatu v den ukončení prac.poměru.
Musela jsem tedy přepočítat mzdu a vznikl mi nedoplatek 1,- Kč. Vyzvala jsem písemně paní, aby si pro doplatek mzdy 1,- Kč přišla.
Nepřišla .....a jelikož se s námi nerozešla v dobrém (dostala výpověď) stěžovala si na inspektorátu práce na náš postup (způsob uk.pr.poměru atd.).
Vše jsme měli správně, ale raději jsem 28.12.2011 1,- Kč odeslala na složenku paní domů. Teď se mi koruna vrátila - ona ji nepřevzala.
Jak byste postupovali ??? jak zaúčtovat ??? Dala bych to na ostatní výnosy. Vím, že je to blbost, ale té paní se stále bojím.....
REFI SORRY NEUMÍM SPRÁVNĚ ZALOŽIT NOVÝ PŘÍSPĚVEK toto patří do PAM |:-(|
nono
 
Příspěvky: 721
Registrován: ned 15. bře 2009 1:25:10

Re: vrácená výplata mzdy

Příspěvekod refi » pon 20. úno 2012 11:38:49

předpokládám, že paní si pro to nepřijde, takže bych to s klidným svědomím dala na ostatní výnosy. kvůli jedné koruny už byste neměla hradit více výdajů, které jsou v tomto případě absolutně neekonomické. ale je to opravdu špíček :mosking: :thumbs up:
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3367
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava


Zpět na Pracovní smlouvy, dohody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 návštevníků