Trestní rejstřík

doba určitá, neurčitá, zkušební doba, kratší pracovní doba, nepravidelná pracovní doba

Trestní rejstřík

Příspěvekod leitnerová hana » stř 18. led 2012 10:23:25

Včera jsme tu měli seminář k novému ZP. Rozhořela se tu debata o proplácení poplatků za lékařské prohlídky a poplatky za výpis z rejstříku trestů při nástupu nových zaměstnanců.
Já poplatky za proplácím, proplácím je z vlastních příjmů. Proplatím je až po uzavření pracovněprávního vztahu i když datum na dokladu je před uzavřením pp.Činím tak na základě stanoviska právní poradny - internet, kde je řečeno , že se jedná o požadavek zaměstnavatele a ten by měl tedy tyto poplatky zaměstnanci proplatit.
Prosím Vás o Vaše stanovisko s odkazem na příslušné §, které by tvrzení potvrdily nebo vyvrátily.
Děkuji. H.L.
leitnerová hana
 
Příspěvky: 8
Registrován: úte 18. kvě 2010 14:10:35

Re: Trestní rejstřík

Příspěvekod marmart » čtv 29. bře 2012 8:14:53

K trestnímu rejstříku:
Proplácení poplatků za výpis z rejstříku trestů.doc
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
marmart
 
Příspěvky: 477
Registrován: pon 08. lis 2010 12:53:15

Re: Trestní rejstřík

Příspěvekod Peťula » čtv 29. bře 2012 14:31:33

Něco ke vstupní prohlídce. Vypis z rejstříku trestů ani vstupní prohlídku neproplacíme.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Peťula
 
Příspěvky: 312
Registrován: úte 15. čer 2010 13:36:10

Re: Trestní rejstřík

Příspěvekod hanna » pát 01. čer 2012 8:41:26

Milé radilky, prosím, setkaly jste se některá s tím, že Policie (krajské oddělení) chce po zaměstnavateli seznam všech zaměstanců, datum narození, adresu. Prý podle § 8/1 Trestního řádu. Hledala jsem v Trestním řádu, ale nějak tomu nerozumím. Řekl mně to ředitel a údaje jim poskytl, ale nic podrobnějšího nevím. Co vy na to?
hanna
 
Příspěvky: 383
Registrován: čtv 12. bře 2009 6:58:06


Zpět na Pracovní smlouvy, dohody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků