zařazení podle nové tabulky

doba určitá, neurčitá, zkušební doba, kratší pracovní doba, nepravidelná pracovní doba

Re: zařazení podle nové tabulky

Příspěvekod onda » pát 13. led 2012 15:32:56

Též se loni na nějakém školení řešila diskriminace při stanovování platu v rozpětí a bylo nám řečeno, že pokud se to týká stejné funkce, diskriminační to není. Je otázka jestli učitel a učitel odborného výcviku je stejná funkce. Dle katalogu nejspíš ano, ale v praxi je to velký rozdíl. Přikláněli jsme se k tomu dát učitelům odborného výcviku plat v rozpětí, ale teď jste mě teda zvyklaly :(
onda
 
Příspěvky: 44
Registrován: úte 10. bře 2009 11:10:03

Re: zařazení podle nové tabulky

Příspěvekod Hanka24 » stř 18. dub 2012 21:22:09

Milé radilky, chtěla jsem se vás jenom zeptat zda-li někdo z vás musel přikročit ke změnám (snížení) platového stupně u pedagogů z důvodu nedostatku financí....máme zažádáno o dotaci na asistenty...ale výši příspěvku budeme vědět nejdříve v květnu....a tak je zatím hradíme z pedagogů....v případě, že ale nedostaneme nic...budeme muset učinit opatření.....a tak sonduji situaci na jiných školách. Moc děkuji za odpověď ) P.S. ještě jsem se dozvěděla info, že budeme muset 2,3% z mzdových prostředků vázat :-(
Hanka24
 
Příspěvky: 126
Registrován: úte 29. bře 2011 21:40:20

Re: zařazení podle nové tabulky

Příspěvekod milili » čtv 19. dub 2012 6:35:32

K tomu PS - kraj Vysočina rozeslal minulý týden dopisy o vázání mzdových prostředků ve výši 2,15% mzdových prostředků (a s tím související odvody). Nedostává se nám cca 300 000 na mzdy pedagogů, u provozních vyjdeme tak tak (nám bylo sníženo už vloni). Řešíme co s tím, ale nic kromě snižovaní asi nevymyslíme.
milili
 
Příspěvky: 118
Registrován: pát 09. dub 2010 12:10:00

Re: zařazení podle nové tabulky

Příspěvekod saba » čtv 19. dub 2012 11:17:12

Ano kraj Vysočina vydal tento pokyn, ale myslím, že je to pokyn z MŠMT, měl by se týkat všech krajů. A je to velký zásah, uvidíme kolik uhradí kraj z rezev, které vytváří před rozdělením normativů. To už jsme převedli velkou částku z nepedag do pedag..což se mi nelíbilo.
Možná dojede k zařazení nově bez zápočtu roků, do toho se mi nechce, je to složité. A ještě dodávám k odpovědi ONDA, proč si myslí, že učitel a učitel odborného výcviku je velký rozdíl? Možná záleží na oboru, nevím, ale např. OV výp. tech. To je i rozdíl mezi angličtinářem, matikářem a oproti tělocviku.
saba
 
Příspěvky: 219
Registrován: úte 04. kvě 2010 11:54:58

Předchozí

Zpět na Pracovní smlouvy, dohody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků