Prohlášení - HPP

doba určitá, neurčitá, zkušební doba, kratší pracovní doba, nepravidelná pracovní doba

Prohlášení - HPP

Příspěvekod Nuficek » pon 17. říj 2011 8:29:15

Dobrý den. Chtěla bych se ujistit zda-li se podepisuje prohlášení při každém novém pracovním poměru. Máme zaměstnance, kteří jsou sjednáváni na HPP třeba na měsíc (pak jdou na týden na úřad práce): např. HPP od 12.9. do 30.9.2011 pak jde na pracák a další HPP je od 5.10. do 31.10.2011 pak zase půjde třeba na dva dny na úřad práce a pak se zase vrátí. Mám od nich chtít podepsat pokaždé nové prohlášení nebo stačí zapsat do kolonky zdaňovacího období např. měsíce 9,10,11/2011a podpis. Nadále má slevu na jedno dítě. Mám při každém chtít potvrzení nebo stačí jedno na září? Je mi jasné, že dítě je student i nadále. Že se za měsíc nic nezměnilo... stačí to takhle? A co potom když jsou ty lidi invalidní mám každý měsíc do každého prohlášení chtít potvrzení od OSSZ, že jsou invalidní? Přijde mi to trošku postavené na hlavu. Ale jak mi bylo tloukáno do hlavy na každý pracovní vztah poměr má být nové prohlášení. Jak to děláte vy ostatní?
Děkuji za odpověď...
Nuficek
 
Příspěvky: 24
Registrován: pát 15. kvě 2009 9:20:31

Re: Prohlášení - HPP

Příspěvekod refi » pon 17. říj 2011 9:00:46

daňové prohlášení mám u každého zaměstnance na 1kalendářní rok, tzn. že i když je u nás v jednom roce vícekrát, stále platí jeden růžový dvojlist. změny uvádíme na straně 2. pokud by vám kolonka nestačila, vytvořte si vlatní přílohu. ale pokud zaměstnanec při každém nástupu u vás stále požaduje uplatnit slevu na dani, nepotřebujete ani nic do změn psát. jen si hlídejte při každém nástupu, aby vám podepsal prohlášení, že jinde dp mezitím nepodepsal.
potvrzení o studiu, příp. důchodech určitě stačí jedno, důležité je, ať jsou aktuální. :)
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3368
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: Prohlášení - HPP

Příspěvekod Nuficek » pon 17. říj 2011 9:06:31

Děkuji moc za odpověď...
Hezký den...
Nuficek
 
Příspěvky: 24
Registrován: pát 15. kvě 2009 9:20:31


Zpět na Pracovní smlouvy, dohody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků