Kolik může mít pracovník DPČ?

doba určitá, neurčitá, zkušební doba, kratší pracovní doba, nepravidelná pracovní doba

Kolik může mít pracovník DPČ?

Příspěvekod Neználek » úte 09. lis 2010 13:22:49

Dobrý den,
kdo mi poradí, kolik může mít jeden pracovník u zaměstnavatele DPČ, je to nějak omezené? Naši zaměstnanci mají jednu DPČ na kroužky pro děti, další DPČ na projekt z ESF, a nyní mi bylo sděleno, že bude další projekt a bude to také DPČ. Tak by mě zajímalo, zda se hodiny z těchto dohod sčítají, aby nedošlo k překročení 1/2 týdenního úvazku, nebo je to jedno? Zatím mi u to u obou DPČ vychází, když to sečtu, cca 16 hod týdně, ale teď, když přibude další projekt, tak bych, pokud by se hodiny sčítaly, překročila 20 hod / týden. Jak to tedy je, sčítají se SPČ u jednoho zaměstnavatele? Děkuji. |:-(|
Neználek
 
Příspěvky: 116
Registrován: pát 03. dub 2009 8:49:13

Re: Kolik může mít pracovník DPČ?

Příspěvekod refi » úte 09. lis 2010 14:21:21

dle mého názoru sčítají, stejně jako hodiny u dohod o provedení práce. tzn. že dpč může mít kolik chce, ale každý zaměstnavatel si musí hlídat hodiny odpracované ve své organizaci. a je jedno, z jakých to jde peněz (projekty, obec, kraj atd.)
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3369
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava


Zpět na Pracovní smlouvy, dohody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků