ČERPÁNÍ UZ ŠABLONY

ČERPÁNÍ UZ ŠABLONY

Příspěvekod ANDKA » pon 27. zář 2021 13:25:57

Dobrý den, milé radilky, mám 2 dotazy. Máme souběžně ŠABLONY II. a III. škola začala čerpat už "3" i když pořád nepřišly žádné finance, mohou už čerpat bez prostředků ???
A ještě jeden dotaz. Na faktuře je čerpání peněz pro MŠ, která má Šablony II. a ZŠ, která má Šablony III. mohu to mít na jedné faktuře? Nebo musím mít dvě faktury?
Omlouvám se, ale tyto věci jsem nikde nevyčetla. Děkuji a všem přeji pěkný den :)
ANDKA
 
Příspěvky: 27
Registrován: stř 22. úno 2012 12:02:33

Re: ČERPÁNÍ UZ ŠABLONY

Příspěvekod jitumk » čtv 30. zář 2021 8:12:21

Dobrý den,
ohledně faktur = nechala bych si vystavit každou fakturu zvlášť. U šablon nám vždy píši na fakturu číslo projektu, takže pro přehlednost je to myslím lepší.
jitumk
 
Příspěvky: 345
Registrován: úte 10. led 2017 9:34:41
Bydliště: JMK

Re: ČERPÁNÍ UZ ŠABLONY

Příspěvekod Dahab » pon 04. říj 2021 12:34:14

Zdravím a určitě si nechte vystavit dvě faktury, na každé Šablony zvlášť, protože měla byste na fakturu napsat jakého projektu se faktura týká. Navíc kontroly to opravdu zajímá.
A prostředky už čerpat můžete, vlastně musíte. Už Vám běží třeba mzdové náklady, náklady na akce ze Šablon... Je fakt, že peníze na Šablony posílají vždy se zpožděním. Taky se mi stalo v loňském roce, že v prosinci už běžely nové Šablony a peníze došly až letos. Tak jsem proúčtovala v loňském roce náklady z nových Šablon oproti výnosům ze Šablon /388/672 nárok na dotaci ve výši nákladů/a v letošním roce, když přišly peníze, tak jsem na účet přijala celou částku a do výnosů rozpustila nižší částku o loňské náklady. :bye:
Uživatelský avatar
Dahab
 
Příspěvky: 372
Registrován: stř 04. bře 2009 21:29:59


Zpět na ÚZ 33xxx

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků