Převod datového prostředí??

Převod datového prostředí??

Příspěvekod pekri » stř 26. črc 2017 10:13:13

Dobrý den,
mohl by mi prosím někdo osvětlit, za jakých okolnosti přecházím z kterého modulu kam? je Ačko Béčko a Céčko....s Vemou začínám a tohle nějak nechápu a ani si to nemůžu nikde dohledat.
Předem moc děkuji. Hodně mi to pomůže.
pekri
pekri
 
Příspěvky: 5
Registrován: ned 18. čer 2017 15:07:00

Re: Převod datového prostředí??

Příspěvekod fany » stř 26. črc 2017 14:31:32

Do stavu A se dostáváte přechodem na nový měsíc. Pokud nevyplácíte zálohy, je zbytečné "Áčko" mít, lze potlačit zadáním v v TORG2 ( provádí se výplata záloh?=2). Pak se přechodem na nový měsíc dostáváte přímo do stavu "B", což jsou Výpočty. Až když jsou spočtena všechna osobní čísla, pak teprve můžete přejít do stavu "C" - Nápočty. Pokud by všichni pracovníci nebyli spočteni, vyskočí chybová hláška a do stavu B Vás to nepustí. Ve stavu B nejdou vytisknout všechny sestavy. Ze stavu B do stavu C můžete libovolněkrát přecházet. Po zpracování měsíce mužete přejít ze stavu C na nový měsíc zase přímo do stavu B. Přechody mezi stavy jsou možné v záložce "Změna" - na horní liště. Snad jsem to ve stručnosti napsala srozumitelně :bye:
fany
 
Příspěvky: 338
Registrován: pát 25. bře 2011 11:36:05

Re: Převod datového prostředí??

Příspěvekod refi » sob 29. črc 2017 21:01:29

pekri, odkud jste? ideální byste měla návštěvu konzultanta Vemy přímo u vás v organizaci a probrali byste vše, co k práci potřebujete ...
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava


Zpět na Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků