účetní sofware

ekonomický software - informace, zkušenosti, poznatky z praxe

účetní sofware

Příspěvekod shegrey » stř 09. dub 2014 7:33:58

Děvčata, prosím. Vím že se zde už na toto téma poptávalo, ale bylo to již před delší dobou. Mám software se kterým nejsem spokojena a uvažuji o výměně. Poraďte mi co užíváte a jak jste spokojeny. Díky moc Jana
shegrey
 
Příspěvky: 17
Registrován: stř 23. lis 2011 11:12:20

Re: účetní sofware

Příspěvekod Jasha » stř 04. čer 2014 14:23:56

Dobrý den, taky zvažuji změnu SW. Pokud někdo používáte POHODU, písněte prosím, jak jste spokojeni. Díky.
Jasha
 
Příspěvky: 21
Registrován: pon 10. kvě 2010 15:13:24

Re: účetní sofware

Příspěvekod KateřinaK » stř 04. čer 2014 19:40:36

Mám Pohodu pro podnikatelské účetnictví a je dost dobrá, spoustu věcí sama pohlídá, ale je pravda, že jsem ji "zdědila" po předchůdkyni, takže jsem ji nezaváděla a nenastavovala.Také se mi líbí podrobná nápověda. Co mi trochu vadí je, že když pořizuji doklad s předkontací, kterou jsem ještě neměla, tak si ji musím nejprve vytvořit do číselníku předkontací a pak teprve použít. Nejde jednoduše vytvořit v dokladu předkontace, jakou třeba jednorázově potřebuji, a číselník nabobtnává. (Nebo to možná jde, ale nezjistila jsem jak.) V podnikatelském účtu používám i Premier, ten je jednodušší, ale pro moji potřebu dostačující. Školu účtuji v SW MUNIS TRIADA, ten je dobrý, aktualizovaný, není problém ve výstupech pro CSÚI (posílám přes kraj).
KateřinaK
 
Příspěvky: 276
Registrován: úte 16. úno 2010 11:48:41
Bydliště: Chornice, Pardubický kraj


Zpět na Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků