Použití wc jako nutný vedlejší výdaj?

domácí a zahraniční, zálohy, vyúčtování, cizí měna

Použití wc jako nutný vedlejší výdaj?

Příspěvekod pmaja » stř 23. čer 2021 10:44:42

Obracím se na Vás s odborným dotazem - Ještě jsem se s tímto nesetkala - myslíte, že je možné jako nutný vedlejší výdaj na cesťáku uznat poplatek za WC???????
Profesorka byla na semináři a čůrat byla v Praze na nádraží, když tam přijela (to se ví - v Praze to něco stojí) a pak byla čůrat ještě pak, než nasedla do vlaku domů. Celkem pročůrala 40 Kč.
Budeme muset asi do budoucna upravit směrnici, že se maj vyčůrat zadarmo ve vlaku než vystoupí .......
Dost mě ten doklad pobavil, když jsem ho uviděla, ale budu to muset nějak vyřešit no.
pmaja
 
Příspěvky: 111
Registrován: úte 16. led 2018 13:16:49
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Použití wc jako nutný vedlejší výdaj?

Příspěvekod pmaja » stř 23. čer 2021 10:48:02

Ještě dodatek - v naší směrnici se přímo o čůrání nemluví - Zaměstnanci přísluší zejména tyto náhrady ...........náhrada prokázaných nutných vedlejších výdajů
pmaja
 
Příspěvky: 111
Registrován: úte 16. led 2018 13:16:49
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Použití wc jako nutný vedlejší výdaj?

Příspěvekod jitumk » stř 23. čer 2021 12:48:41

Zdravím,
přijde mi to dost vtipné :lol: , ale já bych vyplatila. V příloze zasílám příklad č. 191 je to trochu podobné.
Např. nutný vedlejší výdaj je i uschovaní zavazadel, když někdo cestuje na větší vzdálenost nebo telefonní hovor spojený s pracovní cestou. Naopak mytí auta, pokuta za rychlou jízdu, půjčení televizoru v hotelu,... rozhodně nutný vedlejší výdaj není.
Pokud Vašemu šéfovi doklad nevadí, tak radím vyplatit.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
jitumk
 
Příspěvky: 345
Registrován: úte 10. led 2017 9:34:41
Bydliště: JMK

Re: Použití wc jako nutný vedlejší výdaj?

Příspěvekod pmaja » stř 23. čer 2021 14:46:41

Moc děkuji za reakci i za přílohu. Vyplatíme. Šéf to shrnul slovy, že vlastně kolegyně má doklad na to, že je vyčůraná .........
pmaja
 
Příspěvky: 111
Registrován: úte 16. led 2018 13:16:49
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Použití wc jako nutný vedlejší výdaj?

Příspěvekod refi » stř 23. čer 2021 21:20:55

tak to je masakr .... :rofl: :rofl: :rofl:
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava


Zpět na Cestovní příkazy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků