Platební modul Bakaláři

banka, pokladna, doklady, cizí měna, software

Platební modul Bakaláři

Příspěvekod kozmova » čtv 02. lis 2023 11:19:15

Dobrý den,
prosím kdo používáte platební modul od Bakalářů na platby za kroužky, školní družinu, ev. třídní fond? Můžete se podělit o zkušenosti jak to funguje a jestli jste s tím spokojeni.
Děkuji a přeji hezký den.
Uživatelský avatar
kozmova
 
Příspěvky: 134
Registrován: pon 15. úno 2010 8:45:06

Re: Platební modul Bakaláři

Příspěvekod petraho » stř 20. bře 2024 14:11:07

Dobrý den, platební modul používám od října loňského roku. Upřímně jsem s tím spokojená tak napůl. Měla jsem nejdříve školení, které mám i v záznamu, ale všechny možnosti zapisování plateb zde vysvětleny nebyly, takže se stále učím za pochodu, hlavně individuální splátkový kalendář mi dělal problémy. Modul používám na třídní fond, kroužky, školní družinu lyžák. Třídní fond funguje OK. U ostatních plateb tak napůl. - U ŠD a kroužků si zadávám pravidelnou platbu jednorázovou na čtvrtletí. Protože platíme stravné zálohově, lze platební modul využít i u stravného. Ten mám nastavený na celý školní rok. Rodiče vidí předpisy plateb a chodí jim upozornění co mají zaplatit. Problémy jsou při dopisování plateb a při načtení plateb z bankovního výpisu. Rodiče musí zadávat vámi dané platební údaje VS a SS, KS, jinak se platby nenačtou a musíte je dopisovat ručně. S tím mám u rodičů velký problém protože to nemají zavedené a někteří mi platí hromadné platby třeba za dvě až tři děti. Máme ve škole 250 dětí, tak to lze zvládnout, u větší školy to musí být masakr.
Celkově modul hodnotím kladně. Rodiče mají přehled o platbách a tak 80% rodičů to sleduje a nedoplatky bez mého upozornění přes Komens nebo SMS platí a veškeré platby lze dobře dohledat.
petraho
 
Příspěvky: 40
Registrován: stř 10. úno 2010 13:59:28


Zpět na Platební styk

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 22 návštevníků